anas ke sabah..

so..hari ni anas da balik sabah..flight dier kol 10 lebih tadi..seb baik la beg x tetinggal td..hehe..esok dier da kena report kat opis baru dier..xtau la ape name post baru ni..huu..tp the pay is alot better dr tempat lama..bagus la tu..heheh..bule la paw lebih sket..kalu x tu nk paw dier pon cam kesian jek..kang xcukup duit..huu..

 

pasni x tau la bile jumpe..dier kate kalu bule dier try la balik time chinese new year tu..tp x sure la..kalu x balik..maknenyer time nk kawen nnt la baru dier balik..ade la dalam 2 bulan kot..huu..

 

um…ngantok btol la…ee..nk tdo xble..da tu camne…huu..

written by beba

Please let me know what do you think about this post. :D