spacebarkusayang…

2-3 harini spacebaraku buathalda…tengok la tu..tengokmood dierjek..kalautekanlembut2gini lahasilnya….

so kena la tekan kuat2..kadang2 sampai 2-3 kali..baru la ok..huu…susah btol kalau space bar yang rosak kan..huu..

spacebar

dak p balik kang nak suruh dier tengokkan space bar aku ni..actually dah 2-3 kali gak en. Alif dok mencabut spacebar laptop aku ni..tu la en.spacebar jadik rebellious camni..huu..

written by beba

2 thoughts on “spacebarkusayang…”

Please let me know what do you think about this post. :D